Kontakt – informacja

Zanim napiszesz/zadzwonisz.

Wpisy na blogu przygotowuję z myślą o osobach, które z różnych względów nie korzystają z pomocy profesjonalnych pełnomocników. Analiza treści znajdujących się na przedawnione.pl powinna więc ułatwić Ci samodzielnie przygotowanie podstawowych pism służących obronie przed windykacją.

Jeśli jednak nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie – zostaw komentarz, może znajdzie się ktoś, kto miał podobny problem i podzieli się z Tobą swoim doświadczeniem. Niewykluczone, że sam napiszę o tym kilka słów, co w przyszłości może pomóc innym czytelnikom. Jeśli jednak w tej chwili nie znajdujesz rozwiązania swojego problemu na tym blogu – poszukaj też gdzie indziej.

Dzwoniąc lub pisząc do nas nie otrzymasz odpowiedzi na zapytania związane z konkretną sprawą, z którą się borykasz. Nie wyjaśnimy kiedy Twój dług się przedawni, co odpowiedzieć wierzycielowi, ani dlaczego komornik naliczył takie wysokie opłaty. Nie przyjmiemy zlecenia na wyjaśnienie tylko tego rodzaju pojedynczych, incydentalnych kwestii. Nie wysyłamy też wzorów pism.

Z uwagi na dużą ilość prowadzonych spraw, nasza Kancelaria przyjmuje jedynie zlecenia na całościową i kompleksową obsługę Klientów. W przypadku więc obrony przed windykacją, dotyczy to reprezentacji dłużnika w toku całego postępowania sądowego, a w toku egzekucji tylko w niektórych wypadkach, w szczególności gdy dłużnik dowiedział się o jej prowadzeniu bezpośrednio przed kontaktem z Kancelarią.