O mnie

Od kilku lat pracuje wspólnie w nowoczesnej kancelarii, która znaczną część swoich usług świadczy przy wykorzystaniu Internetu. W naszej działalności pomagam tym, którzy szukają pomocy prawnej, aby uporządkować swoje sprawy. W szczególności są to osoby zadłużone, potrzebujące odpowiednich instrumentów, które oferuje Kancelaria.

Inspiracją dla stworzenia bloga były nieuczciwe praktyki firm, które na ogromną skalę obracają przedawnionymi wierzytelnościami. W wielu takich sprawach pomagałem przyjaciołom i członkom bliższej lub dalszej rodziny. Choć na początku wzbraniałem się przed blogowaniem, po przeprowadzeniu kilkunastu procesów dotyczących przedawnionych wierzytelności, w których podano stare albo fikcyjne adresy zamieszkania w celu uniemożliwienia zaskarżenia nakazu zapłaty, stwierdziłem, że chcę się swoją wiedzą podzielić z Wami – Czytelnikami. Choć nie narzekam na nadmiar czasu, jako pasjonat piłki nożnej, zawsze znajdę czas na aktywny wypoczynek. W czasie aplikacji reprezentowałem nawet Izbę toruńską podczas Mistrzostw Radców Prawnych w Halowej Piłce Nożnej.

Długi nie są problemem nierozwiązywalnym. Uważamy, że z każdej sytuacji jest wyjście. Jeżeli chciałbyś omówić swój problem na spotkaniu w Toruniu, skontaktuj się z nami niezwłocznie po otrzymaniu nakazu zapłaty, albo po dowiedzeniu się o prowadzeniu egzekucji, jeżeli nakaz nie został Ci doręczony. Napisz e-mail albo zadzwoń, jeśli potrzebujesz porady w zakresie zakończenia swojej działalności.