Rafał Rojek

radca prawny

Wpisany na listę w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu. Doradza w zakresie prawa i postępowania cywilnego oraz gospodarczego. Specjalizuje się w obronie dłużników przed wierzycielami oraz niecelową egzekucją komorniczą.
[Więcej >>>]

O mnie

Od kilku lat pracuję w nowoczesnej kancelarii, która znaczną część swoich usług świadczy przy wykorzystaniu Internetu. W naszej działalności pomagam tym, którzy szukają pomocy prawnej, aby uporządkować swoje bieżące i zaległe sprawy. Często są to osoby zadłużone, potrzebujące odpowiednich instrumentów, które oferuje Kancelaria.

Inspiracją dla stworzenia bloga były nieuczciwe praktyki firm, które na ogromną skalę obracają przedawnionymi wierzytelnościami. W wielu takich sprawach pomagałem przyjaciołom i członkom rodziny. Choć na początku wzbraniałem się przed blogowaniem, po przeprowadzeniu kilkudziesięciu procesów dotyczących przedawnionych wierzytelności, w których podano stare albo fikcyjne adresy zamieszkania w celu uniemożliwienia zaskarżenia nakazu zapłaty, stwierdziłem, że chcę się swoją wiedzą podzielić z Wami – Czytelnikami. Choć nie narzekam na nadmiar czasu, jako pasjonat sportu, zawsze znajdę czas na aktywny wypoczynek.

Długi nie są problemem nierozwiązywalnym. Uważam, że z każdej sytuacji jest wyjście. Jeżeli chciałbyś omówić swój problem na spotkaniu w Toruniu, skontaktuj się z nami niezwłocznie po otrzymaniu nakazu zapłaty, albo po dowiedzeniu się o prowadzeniu egzekucji, jeżeli nakaz nie został Ci doręczony.