Mirosław Uziembło

prawnik - Menedżer

Prezes Fundacji Pomocy Twoja Latarnia, absolwent wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu oraz Wydziału Finansów i Rachunkowości WSB w Toruniu. Od 2018 roku aplikant radcowski przy OIRP w Toruniu.
[Więcej >>>]

Wpis niekoniecznie merytoryczny

Rafał Rojek04 listopada 2013Komentarze (0)

Zawód prawnika często kojarzony jest z tym co możemy zobaczyć oglądając w TV klasyki z gatunku amerykańskich dramatów sądowych. Podobne spojrzenie na ten zawód znajdziesz w książkach Grishama, czy dziesiątkach seriali o tematyce prawniczej. Ba, nawet na naszym rodzimym poletku znajdziemy takie gwiazdy palestry jak eM Magdy, czy Agaty. Z tego przekazu wynika często, że praca prawnika jest pasjonująca niczym film sensacyjny, na każdym kroku czeka nas zaskakujący zwrot akcji, emocje sięgają zenitu, a na końcu czarny charakter na sali sądowej odkrywa, że posiada sumienie i przyznaje się do wszystkich złych uczynków.

Niestety w rzeczywistości to często po prostu stosy otrzymanej korespondencji i niezliczona ilość przygotowanych pism.

Dziś  jednak przyszedł na adres kancelarii e-mail od jednego z Klientów. To jedna z tych wiadomości, dzięki której zza stosów papierów na biurku można dostrzec, że nasza praca to przede wszystkim pomoc ludziom w rozwiązywaniu ich problemów. Problemów, na których rozwiązanie nie masz czasu, albo takich, które po prostu Cię przerastają.

Nie jest proste wystawić sobie samemu laurki, niemniej chciałbym podzielić się czytelnikami bloga fragmentem tego maila. Może trochę przerysowany, pompatyczny nawet, ale za to daje sporo satysfakcji z wykonanej pracy.

Witam.

Chciałbym bardzo podziękować państwa kancelarii za okazaną mi pomoc w odzyskaniu moich pieniędzy.
W szczególności dla pana radcy Rafała Rojka.

Od samego początku wspierał moją osobę. Pełny profesjonalizm i fachowa pomoc. Powiem szczerze ,że nigdy bym się nie spodziewał, że można wygrać z tak potężną instytucją w naszym kraju jak komornik czy firmy windykacyjne.
Jeszcze raz bardzo dziękuje.
                                                               z poważaniem Piotr M.

Panie Piotrze, cieszę się, że mogłem pomóc i że dołączył Pan do coraz większego grona zadowolonych Klientów.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Publikując komentarz przekazujesz Kancelarii swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, pseudonim, numer IP, swój adres e-mail i ewentualnie adres strony internetowej. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będę mógł odpowiedzieć na Twój komentarz. Widoczny na stronie będzie wyłącznie podpis, data opublikowania komentarza oraz ewentualnie adres podanej przez Ciebie witryny internetowej. Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz. Szanujemy Twoją prywatność - dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. Dane będziemy przechowywać przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: