Emilia Marcinkowska

radca prawny, redaktorka serwisu

Jestem Radcą Prawnym przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu i prowadzę własną Kancelarię, która specjalizuje się m.in. w prawie upadłościowym, w tym w upadłościach konsumenckich.
[Więcej >>>]

O nas

Emilia Marcinkowska (radca prawny, redaktorka serwisu) – od lat szkolnych prawo pojawiało się często obok mnie i… tak już zostało. Skończyłam aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu i od ponad trzech lat współpracuję z Radcą Prawnym Maciejem Sokolnickim oraz innymi prawnikami, pomagając wielu osobom oraz przedsiębiorcom. Już przez ten czas zdążyłam poznać upadłość konsumencką od strony dłużnika, wierzyciela, sądu i syndyka. Po uzyskaniu tytułu radcy prawnego rozpoczęłam prowadzenie własnej kancelarii, która również z powodzeniem prowadzi postępowania w przedmiocie upadłości konsumenckiej.

Prywatnie, jestem fanką muzyki instrumentalnej oraz jazdy na rowerze. W wolnych chwilach z pasją gotuję i śledzę nowinki kulinarne. Na dokładkę… jestem „nocnym markiem” i marzę o prowadzeniu kancelarii funkcjonującej w nocy. Może komuś się przyda?

 

Pisali dla Was także…

Marta Czarzasta – aplikantka radcowska przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu. Tematyką upadłości konsumenckiej zainteresował mnie mój patron – radca prawny Maciej Sokolnicki. Dzięki ponad trzyletniej współpracy z kancelarią mecenasa Sokolnickiego rozwijam swoje skrzydła również w zakresie szeroko pojętego prawa gospodarczego, prawa zobowiązań oraz prawa rodzinnego. Uwielbiam pisać – uważam, że słowo pisane nigdy nie ginie. Dlatego bardzo ucieszyła mnie możliwość rozwijania bloga razem z moimi współpracownikami z kancelarii.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną a także mamą dwóch wspaniałych córek. Moja rodzina daje mi ogromne wsparcie i motywuje do działania. Ponadto bardzo lubię muzykę rockową z lat 70. i 80. oraz filmy Quentina Tarantino.