Rafał Rojek

radca prawny

Wpisany na listę w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu. Doradza w zakresie prawa i postępowania cywilnego oraz gospodarczego. Specjalizuje się w obronie dłużników przed wierzycielami oraz niecelową egzekucją komorniczą.
[Więcej >>>]

Pomoc

Świadczymy pomoc prawną wyłącznie w obronie przed zapłatą wierzytelności przedawnionych, szczególnie w przypadkach naruszenia Twojego podstawowego prawa, jakim jest możliwość zaskarżenia nakazu zapłaty.

Po otrzymaniu nakazu zapłaty albo dowiedzeniu się o wszczęciu przeciwko Tobie egzekucji, skontaktuj się z nami niezwłocznie, korzystając z formularza albo podanych adresów mailowych. Nie zapomnij napisać, kiedy doręczono Ci nakaz zapłaty. W ciągu kolejnych 36 godzin odpowiemy Ci, czy możemy zająć się Twoją sprawą i zapewnić Ci prawo do rzetelnej obrony.

Nie jesteśmy anonimowi ani wirtualni, nie generujemy pism, które sam podpiszesz. Oferujemy Ci zawarcie tradycyjnej umowy o świadczenie usług prawniczych z reprezentacją na podstawie pełnomocnictwa i pełną odpowiedzialnością, jednak w nowoczesny sposób. Możesz się z nami spotkać i omówić swoje problemy w biurach w Toruniu oraz w Bydgoszczy.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci krótki i jasny wzór umowy oraz proste warunki rozliczeń finansowych.