Jak zauważacie, doszło do małego odświeżenia tego bloga 🙂

Wszystko związane jest z założeniem Fundacji Pomocy Twoja Latarnia, której zadaniem jest pomoc osobom zadłużonym i zagrożonym niewypłacalnością.

Upadłość konsumencka z roku na rok zyskuje na rozgłosie. Dzięki nowelizacji jaką przeszła w 2016 roku, a także nadchodzącym zmianom coraz większy krąg osób ma szansę na oddłużenie i nowy start.

Procedura upadłości osoby fizycznej nie prowadzącej działalności gospodarczej nasuwa wiele pytań i wątpliwości. Podejmowanie samodzielnych decyzji może odsunąć konsumenta od upragnionej wolności. Dlatego warto zwrócić się o pomoc do osób zajmujących się tą tematyką na co dzień.

Nasz drugi blog fundacyjny, a mianowicie prawnik dla konsumenta ma na celu przybliżenie tematyki oddłużenia. Znajdziecie tu Państwo najświeższe informacje na temat upadłości konsumenckiej oraz innych sposobów na wyjście ze spirali długów.

Długi nie są problemem nierozwiązywalnym. Uważamy, że z każdej sytuacji jest wyjście. Jeżeli chciałbyś omówić swój problem na spotkaniu w Toruniu, skontaktuj się z nami niezwłocznie po otrzymaniu nakazu zapłaty, albo po dowiedzeniu się o prowadzeniu egzekucji, jeżeli nakaz nie został Ci doręczony. Napisz e-mail albo zadzwoń, jeśli potrzebujesz porady w zakresie ogłoszenia upadłości konsumenckiej. Fundacja Pomocy Twoja Latarnia na każdą wiadomość odpowie z przyjemnością!

Emilia Marcinkowska
Podobne artykuły

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *